I dashuri i ri nuk i reziston dot Dua Lipës, çifti shihen mjaft të lumtur së bashku

I dashuri i ri nuk i reziston dot Dua Lipës, çifti shihen mjaft të lumtur së bashku

Anwar Hadid dhe Dua Lipa po kalojnë momente romantike bashkë.

 Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa, është duke e shijuar në maksimum lidhjen e saj të re.

Pas ndarjes nga kuzhinieri Isaac Carew, këngëtarja me famë botërore shihet shumë e lumtur.

E tillë duket edhe në postimet e fundit në Instagram ku shihet me modelin, Anwar Hadid, tashmë të dashurin e saj.

Ky i fundit shihet se nuk i reziston dot Dua Lipës.