I digjet BMW-ja ferizajases, kushtonte 15 mijë euro

I digjet BMW-ja ferizajases, kushtonte 15 mijë euro

Një femër në Ferizaj ka raportuar se në rrethana të panjohura i është përfshirë nga zjarri vetura e tipit BMW me targa vendore, pronë e saj.

Vlera e dëmit është rreth 15,000 euro, sipas ankueses.

Përmes raportit 24 orësh, Policia e Kosovës ka njoftuar se ngjarja në fshatin Varosh të Ferizajt në orët e para të ditës së sotme.

Në vendin e ngjarjes kanë dal njësitë policore si dhe njësiti i zjarrfikësve.