fbpx

I godet veturën, arrestohet

I godet veturën, arrestohet

Një person është arrestuar mbrëmë në Prishtinë, pasi i njëjti i ka goditur veturën një personi tjetër.

Pas një mosmarrëveshje që kanë pasur, i dyshuari me veturën e tij e ka goditur veturën në të cilin gjendej viktima, duke i shkaktuar dëme materiale., thuhet në raportin e policisë.

I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje./Insajderi.com