I hapin llogari të rreme në rrjete sociale, vajza tenton të vetëvritet

I hapin llogari të rreme në rrjete sociale, vajza tenton të vetëvritet

Policia në Prizren raportoi se viktima femër K/Shqiptare ka tentuar ta vetëvritet duke pirë preparate kimike.

Viktimës i është ofruar ndihma mjekësorë dhe e njëjta është jashtë rrezikut për jetë.

Motivi i incidentit është kanosja qe i është bërë viktimës nga ana e të dyshuarit mashkull ku ky i fundit kishte hapur adresa të rreme në rrjetet sociale në emër të viktimës.

Nuk raportohet për të arrestuar.