I patë të gjitha, por jo edhe këtë detaj nga dasma e Gresës

I patë të gjitha, por jo edhe këtë detaj nga dasma e Gresës

Gresa Behluli mbrëmë kurorëzoi dashurinë me martesë.

Këngëtarja u duk mahnitëse në fustanin e nusërisë, ndërsa vëmendje në këtë dasmë morën edhe dy motrat e saj.

Besiana dhe Agnesa dukeshin tejet elegante në fustanet që kishin veshur, teksa kanë publikuar imazhe pranë motrës.

Për ndryshe, Gresa ditë më parë mbajti natën e beqarisë, ku kishte ftuar familjarët, miqtë dhe kolegët e saj.