Ana çuditë me urimin për ditëlindjen e Atdheut: “Të dua shumë”

Ana çuditë me urimin për ditëlindjen e Atdheut: “Të dua shumë”

Atdhe Xheravina feston ditëlindjen sot.

Pas urimit të Sarës, vajza me të cilën është në njohje pas daljes nga programi, urimi që mori vëmendjen është ai nga Diana Lleshi – Ana.

Ish-konkurentja ka hedhur një video në llogarinë e saj në Instagram ku shfaqet bashkë me Atdheun duke “u puthur” gjatë një loje sa ishin të ftuar në “Shiko kush luan”.

Ana ka shkruar: “Qëndro gjithmonë ky njeriu që kam njohur unë me shpirtin e lirë dhe buzëqeshja mos tu shterroftë asnjëherë nga fytyra, të dua shumë o mik shpirti”.

Mes saj ka publikuar dhe një foto teksa shihen duke vallëzuar së bashku dhe poshtë saj ka shkruar: ” E lumtur që të njoh dhe veç gëzime paq gjithë jetën”.

Dyshja brenda programit “Për’puthen” kishin një histori së bashku ku zhvilluan takime të një pas njëshme, e cila përfundoi më një puthje në buzë në ditën kur u largua Ana nga emisioni.

Kjo që ka bërë artisja nuk është diçka e zakonshme, pasi që djali nga Gjakova tani më është në njohje me ish-konkurenten Sara, por që nga dyshja nuk është mohuar se kanë një shoqëri mes tyre krahas kujtimeve që kanë kaluar. /Insajderi.com