I vdes babai Arben Gashit

I vdes babai Arben Gashit

Ka ndërruar jetë babai i shefit parlamentar të Lidhjes Demokratike të Gashit, Arben Gashit.

Lajmin e ka bërë publik këshilltari në presidencën e Shqipërisë, Flamur Gashi.

“Me vrau në zemër dhe ma këputi shpirtin, kjo ikje e jotja”, ka shkruar ndër tjerash deputeti i LDK-së.

Ende nuk dihen shkaqet e vdekjes së tij. /Insajderi.com

. Lamtumirë BABË,Me vrau në zemër dhe ma këputi shpirtin, kjo ikje e jotja…Emri, vepra dhe puna jote, më bëjnë të ndjehem krenar në jetë të jetëve !U prehsh në parajsen e përjetshme !

Gepostet von Flamur Gashi am Montag, 7. September 2020