Ibra dhe të dhënat e tij të frikshme

Ibra dhe të dhënat e tij të frikshme

Në Los Angeles, midis Oqeanit Paqësor dhe Hollivudit, Zlatan Ibrahimoviç do të vazhdojë të luajë “filmin” e tij në futboll. “Unë jam i lumtur për të luajtur në ekipin më të mirë në Amerikë. Ndihem mirë. Ky është vendi më i mirë për mua. Unë kam shpresa të mëdha, kam shumë për të dhënë dhe shpresoj ta ndaj lumturinë e fitoreve. Unë kam nevojë për të luajtur”, ka thënë sulmuesi suedez, pasi nënshkrimi i tij me LA Galaxy u bë zyrtar. Në moshën 36-vjeçare, Zlatan është në MLS, për të vazhduar aventurën e tij me topin…Tekstin e plotë mund ta lexoni në Insporti.com