Infermierja vret dhe gatuan mjekun që po e shantazhonte me seks

Infermierja vret dhe gatuan mjekun që po e shantazhonte me seks

Një infermiere që vrau, copëtoi dhe gatoi një koleg mjek pasi ai e shantazhoi atë për të bërë seks është dënuar me vdekje.

Sipas raporteve lokale në Kinë, infermierja e departamentit të urgjencës Li Fengping, 25, u përfshi në një marrëdhënie seksuale me nënkryetarin e ortopedisë në spitalin e saj, Luo Yuanjian.

Fengping thuhet se u detyrua një shumë parash ndaj kolegut të saj për shkak të një varësie kumari, dhe ajo u detyrua të paguante kreditorin e saj me seks “ndonjëherë deri tre herë në javë”, thanë raportet.

Pamjet shqetësuese të marra nga fqinjët që jetojnë në ndërtesën përballë Fengping kapën momentin kur autoritetet lokale u larguan nga shtëpia e infermierit duke mbajtur një barelë të mbuluar nga një copë pëlhure, që thuhet se mbulonte trupin e copëtuar të mjekut.

Fengping kreu hakmarrjen e saj për shantazh seksual të dyshuar duke vrarë kolegun e saj dhe duke gatuar një pjesë të eshtrave të tij, të cilat policia i gjeti në tualet.

Sipas gazetës kombëtare Sohu, ajo është dënuar me vdekje për vrasje me dashje.

E pandehuri u urdhërua gjithashtu të dëmshpërblejë të afërmit e Moumou me 98,000 CNY (11,349 GBP), tha Teller Report.

Nuk ka asnjë datë të konfirmuar kur do të zbatohet dënimi me vdekje./Insajderi.com

Mirror