Iniesta emocionon me këtë rrëfim

Iniesta emocionon me këtë rrëfim

Andres Iniesta beson se gjenerata e artë e lojtarëve të Barcelonës, që përfshinte atë, Lionel Messi dhe Xavi, nuk do të përsëritet kurrë.më shumë në Insporti.com.