Iniesta: “nuk kam ndërruar opinion”

Iniesta: “nuk kam ndërruar opinion”

Andres Iniesta i është gëzuar titullit të fundit të La Ligas me fanellën e Barcelonës dhe natyrisht se ky është një prej çasteve që do ta mbajë mend shumë gjatë.

Mjeshtri spanjoll i mesfushës të premten bëri të ditur se do të largohet nga skuadra, të cilës ia fali gjithë karrierën si lojtar profesionist.

Lexoni se çfarë ka thënë Iniesta, duke klikuar KËTU

Iniesta: “nuk kam ndërruar opinion”