Isa Mustafa del vet i gjashti në konferencë për shtyp, flet për koalicionin me Vetëvendosjen

Kreu i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa ka paralajmëruar takime të nivelit të lartë ndërmjet partisë së tij dhe Lëvizjes Vetëvendosje, në një konferencë për shtyp të premtën ku u paraqit para mediave së bashku me pesë zyrtarë të tjerë të LDK-së. Ndonëse ka thënë se ka pajtueshmëri ndërmjet LDK-së dhe LVV-së për koalicionin … Continue reading Isa Mustafa del vet i gjashti në konferencë për shtyp, flet për koalicionin me Vetëvendosjen