Ish burri i Cardi B xhiron veten kur ndalohet prej policisë për shkak të marshit të Trump

Ish burri i Cardi B xhiron veten kur ndalohet prej policisë për shkak të marshit të Trump

Burri i Cardi B, Offset, u ndalua nga policia të shtunën afër një marshimi nga mbështetësit e Donald Trump.

Reperi 28-vjeçar postoi ballafaqimin e tij me oficerët e policisë në Los Anxhelos ndërsa përpiqeshin të bënin që muzikanti, i cili më vonë u fotografua me pranga, të dilte nga makina e tij.

Në pamjet, një oficer policie duket se sugjeron se kishte pasur raporte për burra “që tundnin armë ndaj njerëzve”.

Ofset më pas u përgjigj se një nga mbështetësit e Trump kishte goditur makinën e tij me një flamur para se të tërhiqej nga policia.

Policia ka konfirmuar që Offset nuk u arrestua,  TMZ që raportoi se ai u ndalua dhe më vonë u la i lirë pa akuzë, dhe nuk ka asnjë sugjerim se ai ishte përfshirë në ndonjë keqbërje.

Në atë kohë, Offset kishte udhëtuar nëpër Beverly Hills ndërsa një grup i madh i mbështetësve të Trump që mbanin flamuj dhe të veshur me maska ​​po marshonin nëpër zonë.

Gruaja e Offset, Cardi B, gjithashtu xhiroi veten duke vozitur nëpër Los Angeles dhe shpjegoi në Instagramin e saj se ajo ishte “frikësuar” nga mbështetësit e Trump./Insajderi.com

Burimi: Mirror