Ish i dashuri e rrah dhe e bën për spital

Ish i dashuri e rrah dhe e bën për spital

Në Ferizaj një burrë ka sulmuar një grua, duke i shkaktuar lëndim trupor. Rasti ka ndodhur në orët e pasmesnatës.

“Viktima femër shqiptare ka raportuar se i dyshuari mashkull shqiptar (ish i dashuri) i saj pas një mosmarrëveshje e ka sulmuar fizikisht me ç’rast i ka shkaktuar lëndime trupore”, thuhet në raportin e policisë.

Bëhet e ditur se viktima ka pranuar tretman mjekësor.