Ish fituesi i Kupës së Botës shtrihet në spital shkaku i COVID-19

Ish fituesi i Kupës së Botës shtrihet në spital shkaku i COVID-19

Norman Hunter, fitues i Kupës së Botës në vitin 1996 me Anglinë dhe ish mbrojtës i Leeds Unietd, është shtrirë në spital, pasi ka dalë pozitiv në testet për COVID-19.

Lajmi është bërë i ditur në faqen zyrtare të skuadrës të Leeds, me shume ne Insporti.com