Ish-gruaja e Will Smith rrëfehet për ‘Hollywood Exes: Reunited’

Ish-gruaja e Will Smith rrëfehet për ‘Hollywood Exes: Reunited’

Sheree Zampino dhe Drea Kelly duan që ju të dini se ato janë më shumë sesa ish-gratë e famshme.

Kelly, i cili ishte martuar me këngëtarin R. Kelly dhe Zampino, i cili ishte martuar me Will Smith nga 1992-1995, të dyja janë të të etura për t’i rregulluar gjërat në “Hollywood Exes: Reunited”.

E veçanta, e cila transmetohet më 24 nëntor në ora 8 pasdite. EST në VH1, zgjedh vendin ku shfaqja e realitetit u ndërpre kur episodi i fundit u transmetua në 2014.

Pas ngritjeve të ish-grave dikur të martuara me burrat kryesorë të Hollywood, “Hollywood Exes” gërmuan më thellë në jetën e zonjave si Nicole Murphy (Eddie Murphy), Maura Garcia (Prince), Shamicka Laërence (Martin Laërence), Jessica Canseco (Jose Canseco), Shanna Moakler (Travis Barker) dhe Daphne Wayans (Keenan Ivory Ëayans) ndërsa u përpoqën të lëviznin përpara në vëmendjen e publikut.

“Kur u larguam kishte shumë shkëmbinj, e dini, kështu që ne jemi kthyer gjashtë vjet më vonë,” tha Zampino, i cili ka një djalë me Smith, për The Post. “Është e jashtëzakonshme të kthehesh dhe të lidhesh përsëri me njëri-tjetrin. Asnjëherë nuk jemi shkëputur sepse kemi një lidhje përgjithmonë. ”

“Ne donim të bashkoheshim dhe të ishim në gjendje të ishim të prekshme dhe kjo është bukuria e shfaqjes,” shtoi 53-vjeçari./Insajderi.com

Mirror