Ish i dashuri i George Michael tenton të hyjë me forcë në shtëpinë e këngëtarit të ndjerë

Ish i dashuri i George Michael tenton të hyjë me forcë në shtëpinë e këngëtarit të ndjerë

Stilisti i trazuar i flokëve, Fadi Fawaz, 47 vjeç, u konfrontua të martën në mëngjes pasi theu një dritare për të hyrë në shtëpinë e zbrazët të yllit “Last Christmas” prej 6.75 milion dollarësh, sipas The Sun.

“Ky është vendi im. George donte që unë ta kisha atë, ”thuhet se ai u bërtiti oficerëve që mbërritën në shtëpinë që Fawaz u dëbua nga familja e Michael vitin e kaluar, tha gazeta në MB.

Një dëshmitar tha se Fawaz, i cili ka luftuar me varësinë nga alkooli dhe droga “dukej në një mënyrë të keqe” dhe ishte “shumë emocional”.

“Ai në një farë mënyre arriti të kapërcente gardhin e sigurisë para se të thyente një nga dritaret dhe të hynte brenda,” tha dëshmitari për Sun.

“Kur policia arriti, ata u përpoqën të arsyetonin me të, por ai vetëm vazhdoi të bërtiste se ishte vendi i tij dhe George donte që ai ta kishte atë”./Insajderi.com

PageSix