Ishte nisur për të takuar të birin, aksidentohet Boateng

Ishte nisur për të takuar të birin, aksidentohet Boateng

Mëngjesin e sotëm u raportua se në një makinë ishte përplasur me muret anësore, në aksin rrugor A9 në Bavari.

Dhe sipas atyre që mësojmë nga mediat gjermane, personi i cili ishte akisdentuar me makinë, ishte futbollisti i Bayern Munich, Jerome Boateng, më shumë në Insporti.com.