James Rodriguez prezanton të dashurën e re

James Rodriguez prezanton të dashurën e re

Futbollisti i Bajernit të Mynihut, James Rodriguez ka nisur një lidhje të re dashurie. Që prej janarit po përflitej se James është në një lidhje me modelen nga Venezuela, Shannon de Lima.

Lajmet i ka konfirmuar vetë James duke pozuar për herë të parë me modelen gjatë festimeve të titullit kampion.

Shannon mori  të gjithë vëmendjen me bukurinë e linjat e saj trupore.

James ka qenë i martuar dhe ka një vajzë nga martesa më Danilea Ospinën.