Jamie Vardy shënon supergol ndaj Gjermanisë (Video)

Jamie Vardy shënon supergol ndaj Gjermanisë (Video)

Sulmuesi i Leicester Cityt, Jamie Vardyt, ka shënuar supergol në ndeshjen e tij të tretë me kombëtaren angleze, në mes të Anglisë dhe Gjermanisë.

Sulmuesi u inkuadrua në lojë në pjesën e dytë, dhe shënoi golin me thembër në minutën e 75′ të takimit, për ta barazuar rezultatin. /Insajderi.com

https://vine.co/v/iDzEhX5HF0E