Januzaj ishte pranë Milanit, ja pse dështoi transferimi

Januzaj ishte pranë Milanit, ja pse dështoi transferimi

Adnan Januzaj ishte në qendër të vëmendjes në afatin kalimtar të janarit teksa u bë objektivi i dy skuadrave në Serie A, Milanit dhe Romës.më shumë në Insporti.com.