Jasmin xheloze për Andin, kur pa Shqipën me të u afrua dhe bëri skenën ‘e tmerrshme’

Jasmin xheloze për Andin, kur pa Shqipën me të u afrua dhe bëri skenën ‘e tmerrshme’

Lidhja mes Andit dhe Jasminës u përça përfundimisht pas daljes nga “Për’puthen”.

Por, si duket Jasmin ndjen ende diqka.

Bukuroshja zeshkane në festën e programit ka shfaqur skena xhelozie duke mos i fshehur fare.

Në puntatën e fundit të 28 majit në “Për’puthen”, u transmetuan pamje nga festa ku konkurentët pyeteshin si po kalojnë, derisa Shqipja u shpreh se ishte pjesë e një skene “të tmerrshme”.

Ajo tregoi në studio se ishte lagur me shampanjë si shkak i xhelozisë nga ish-konkurrentja, Jasmina. Shqipja tregoi se derisa po kërcente me Andin, ajo shkoi dhe e lagu me shampanjë.

Rrëfimi i saj ishte, “Unë kam kërcyer shumë. Nuk kam pushuar asnjë moment. Fationi nuk donte të kërcënte, unë po kërceja me Andin. Skena e xhelozisë ishte që Jasmina në vend se të lagte Andin me shampanjë, më lagu mua. Ishte skenë e tmerrshme”. /Insajderi.com

 

 

 

 

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania)