Jepe kerrin e vjetër, shko në deti me kerr të ri – vazhdon oferta Auto Mita për vetura të reja Renault, Nissan dhe Dacia

Jepe kerrin e vjetër, shko në deti me kerr të ri – vazhdon oferta Auto Mita për vetura të reja Renault, Nissan dhe Dacia

Auto Mita ka arritur që të sigurojë primatin në industrinë e automobilizmit në vendin tonë duke qenë top kompania që ka pasuruar rrugët me vetura të reja.

Trendi po vazhdon dhe veturat e vjetra po vazhdojnë që të ndërrohen me veturat e reja në Auto Mita.

Ndër propozimet interesante për të marrë veturë të re duke dhënë veturën e vjetër mund t’i gjeni si më poshtë:

Renault Captur i ri – prej 167 euro/muaji

Veturë me dizajn të shkëlqyer dhe me karakteristika ideale për një kënaqësi. Është Renault Captur që vjen me mundësi për t’u ndërruar me kerr të vjetër duke filluar prej 167 euro në muaj, ku për vite të tëra do të keni kokën e qetë.

Captur mund të bëhet i juaji me pakon e lartë #intens ku ju vjen kjo veturë me motor 1.5 dCi dhe i pajisur me teknologji si:
– Sensorë parkimi
– Kamerë për lëvizje prapa
– Ndërrues manual
– Çelës inteligjent
– Karroseri 2-ngjyrëshe
– 7’’ touch screen multimedia e shumë tjera.

Kojshi pse edhe ti spe bjen kerrin e vjetër që e ki, e mu nis n'deti si zotni me Captur t'ri. ?☀AutoMita vjen me ofertën më të mirë për veturën më të shitur në kategorinë "Cross-Over" – Renault #Captur për vetëm 167€ në muaj.Oferta përcjellet me shtesat si:- 5 vite garancion,- 1 Servis FALAS,- 1 vit kasko FALAS,- 4.92% interes preferencial bankar,- 5 vite asistencë rrugore.Captur me pakon e lartë #Intens e motorin 1.5dCi vjen me shumë pajisje si:- sensorë parkimi,- kamerë për lëvizje mbrapa,- ndërrues manual,- çelës inteligjent,- karroseri 2-ngjyrëshe,- 7" touch screen multimedia e shumë tjera.Kjo mundësi vlen edhe për ty, nëse ki kerr të vjetër, e don me u bo me t'ri, mundësinë më të mire tek ne e ki!Na vizito ose na kontakto në: 045 500 588 dhe 049 955 500.#Renault #AutoMita

Gepostet von Renault dhe Dacia – Auto MITA am Mittwoch, 17. Juli 2019

Një ndër veturat më të pëlqyera dhe ikonë të Nissan pa dyshim se është Juke, i cili mund të bëhet i juaji për 172 euro në muaj në kuadër të vlerësimit të veturës tuaj të vjetër.

Juke në pakon e lartë “Acenta” vjen me karakteristika si:
– Motor 1.6 113 KF
– Ndërrues automatik
– Kulm panoramik
– Klimë automatike
– Fellne alumini 16’’ dhe shumë veçori tjera

Kojshi pse edhe ti spe bjen kerrin e vjetër që e ki, e mu nis n'deti me Juke t'ri. ☀Një ndër veturat më të pëlqyera dhe më ikonike të Nissan – Juke vjen me ofertën speciale vetëm 172€ në muaj. Juke me pakon e lartë "Acenta" vjen me karakteristika si:- Motor 1.6 113KF,- Ndërrues automatik,- Kulm panoramik,- Klimë automatike,- Fellne alumini 16" dhe shumë pajisje tjera.Oferta përcjellet me shtesat si:- 5 vite garancion,- 1 Servis FALAS,- 1 vit kasko FALAS,- 4.92% interes preferencial bankar,- 5 vite asistencë rrugore.Oferta vlen edhe për ty, të mirëpresim me kerr të vjetër, çfardo që e ki.Na kontaktoni në: 045 555 858.#Nissan #Juke #AutoMita

Gepostet von Nissan Kosova – Auto MITA am Mittwoch, 17. Juli 2019

Dacia Duster i ri – prej 147 euro/muaji

Pa dyshim kjo është oferta më e mirë – bëhet fjalë për veturën e cila flet shqip, dhe që është prej SUV-ve më të shitur në Kosvoë vitin e fundit. E ai bëhet i juaji nëse e jepni çfarë do veture të vjetër në vlerësim, duke vazhduar më pas pagesën për vetëm 147 euro në muaj.

Disa prej karakteristikave të veturës janë:
– Motor 1.6 115 KF benzin
– Pako e lartë e paisjeve “Prestige”
– Navigacion touchscreen 7’’
– Klimë automatike
– Çelës inteligjent hands-free
– Sensorë parkimi prapa
– Kamerë për parkim
– Dritaret e pasme të errësuara
– Sensorë të këndit të vdekur
– Ngjyrë metalike sipas preferencës
– Fellne alumini 17’’ e shumë të tjera. 

Kojshi hadje edhe ti bjere kerrin e vjetër që e ki, e nisu n'deti si zotni me Duster t'ri. ?☀Oferta më e mirë në auto-industri vjen për veturën që flet shqip e që është një ndër "SUV" më të pëlqyer dhe shitur në Kosovë – Dacia #Duster për vetëm 147€ në muaj.Oferta përcjellet me shtesat si:- 5 vite garancion,- 1 Servis FALAS,- 1 vit kasko FALAS,- 4.92% interes preferencial bankar,- 5 vite asistencë rrugore.Disa nga karakteristikat e veturës janë:- Motor 1.6 115KF Benzin,- Pakoja më e lartë e pajisjeve "Prestige"- Navigacion 7" touchscreen- Klimë automatike, – Çelës inteligjent "Hands-free"- Sensorë parkimi prapa, – Kamerë për parkim,- Dritaret e pasme të errësuar,- Sensorë të këndit të vdekur,- Ngjyrë metalike sipas preferencës,- Fellne alumini 17" e shumë të tjera.Kjo mundësi vlen edhe për ty, nëse ki kerr të vjetër, e don me u bo me t'ri, mundësinë më të mire tek ne e ki!Na vizito ose na kontakto në: 045 500 588 dhe 049 955 500.#Dacia #AutoMita

Gepostet von Renault dhe Dacia – Auto MITA am Donnerstag, 18. Juli 2019

Nuk keni më arsye për të qarkulluar me veturë të vjetër, shijoni komoditetin që ofron vetura e re duke shfrytëzuar ofertën e Auto Mita.

Për më shumë vizitoni show-roomin në magjistralen Prishtinë – Ferizaj.