fbpx

Jo vetëm modele, Kendall Jenner sfidon edhe artet marciale

Jo vetëm modele, Kendall Jenner sfidon edhe artet marciale

Kendall Jenner, është njëra ndër modelet më të njohura në botë, por duket se ka prirje edhe përtej modelingut.

Modelja në fjalë, në një video të publikuar nga motra e saj Kim Kardashian, duket se po i sifdon edhe artet marciale.

Mënyra se si Kendall godet një shishe prej qelqi në kokën e një personi, është e jashtëzakonshme.

Jenner, së bashku me motrën dhe miqtë e saj, ishin mbledhur në një plazh, ku zotonin sfida të tilla, mjaft atraktive.

/Insajderi.com