John Legend dorëzon titullin si ‘burri më seksi’ me shumë humor

John Legend dorëzon titullin si ‘burri më seksi’ me shumë humor

Michael B. Jordan është zyrtarisht ‘burri më seksi i vitit’ zgjedhur nga “People”, dhe John Legend nuk mund të ishte më i lumtur për të.

Aktori i “Black Panther” Michael u nderua me titullin këtë vit, që do të thotë se ai tani ka zbritur nga froni këngëtarin, shkruan Metro, transmeton Insajderi.

John reagoi duke shkruar në Twitter:

“Urime vëllait tim Michael B! Dhe faleminderit! Tani mund të vazhdoj të shtoj peshë gjatë karantinës pa presionin se kam një titull për të mbajtur”.

Aktori u shpreh shumë i lumtur për vlerësimin, duke thënë se tashmë ishte pjesë e një grupi shumë të mirë ndërkohë që tha se vajzat dhe gratë e familjes së tij janë shumë krenare për të. /Insajderi.com