Johnny Depp vs. Amber Heard në gjyq: Zbulohen incizime nga kamera e sigurisë dhe mesazhe private të aktores

Johnny Depp vs. Amber Heard në gjyq: Zbulohen incizime nga kamera e sigurisë dhe mesazhe private të aktores

Gjyqi ende vazhdon për Johnny Depp dhe Amber Heard. Aktorja e akuzon atë për dhunë dhe abuzim, teksa aktori e akuzon atë për shpifje.

Në një moment gjatë dëshmisë së saj, një bisedë private mes Elon Musk dhe Amber u lexua me zë të lartë në sallën e gjyqit. Dyshja ishin në lidhje pasi martesës me Johnny Depp i kishte ardhur fundi – fakt ky që u përmend në gjyq dhe u konsiderua si tradhti nga ana e aktores, shkruan Just Jared, transmeton Insjaderi.

Në një moment, Elon i dërgoi asaj një mesazh me tekst duke thënë se ai “do të aranzhonte siguri për ty, 24/7”

“Oferta do të qëndrojë, edhe nëse nuk do të dëshironit të më shihni përsëri … sidoqoftë, më falni që jam një idiot. Heshtja në radio dhemb shumë. Ka rëndësi vetëm sepse më pëlqen shumë, “vazhdoi teksti.

Një moment tjetër gjatë marrjes në pyetje ka ndodhur kur pamjet CCTV (kamerat e sigurisë) shfaqën një skenë nga 22 maj 2016 rreth orës 11:00, kur Amber u largua nga apartamenti që ajo ndau me Johnny Depp për të sjellë James Franco lart. James dhe Amber ishin kolegë në filmin Diaries Adderall.

“A po përpiqeni të shmangni shikimin nga kamera atje?” Amber u pyet nga një avokat për pamjet.

Amber u përgjigj, “Ne po flisnim. Ai më tha: oh zot, çfarë ndodhi me ty? ‘Ai pa fytyrën time… kur unë e lashë. Ai pa fytyrën time dhe ai tha: Çfarë dreqin?”

Ajo u pyet atëherë, “Kjo nuk është një bisedë sekrete e kapur në kamera?” të cilës ajo iu përgjigj, “Po, është diskrete”. /Insajderi.com