Jonila Maliqi filmohet në momente romantike me Romeo Veshaj

Jonila Maliqi filmohet në momente romantike me Romeo Veshaj

Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj prej një kohe të gjatë janë të përfolur për një lidhje të mundshme.

Pavarësisht kësaj, shpeshherë çifti janë fotografuar në vende të njëjta.

Vetëm tre ditë më parë u mësua se ata po kalojnë pushimet bashkë pas një fotoje ku Romeo shfaqej në krah të një femre dhe u dyshua se ajo është Jonida.

Aludimet kanë dalë të vërteta pasi sot është publikuar nga “MCN Radio” një video ku çifti shfaqen të përqafuar dhe duke kaluar moment romatike në pishina.