Joshua në pozitë t’i pranojë kushtet e rivalit!

Joshua në pozitë t’i pranojë kushtet e rivalit!

Boksieri britanik Anthony Joshua dhe menaxheri i tij Eddie Hearn do të përgatisin sërish valixhet për të shkuar në Amerikë ose Meksikë. Kampioni i botës në peshën e rëndë, meksikani Andy Ruiz Jr, ka konfirmuar sot se nuk ka asnjë shans që revanshi mes tij dhe Joshuas të zhvillohet në Britaninë e Madhe. më shumë në Insporti