Justin Bieber kontakton me ish-të dashurën dhe i ankohet për bashkëshorten

Justin Bieber kontakton me ish-të dashurën dhe i ankohet për bashkëshorten

Në media amerikane raportohet se Justin Bieber ka rënë në kontakt me ish-të dashurën e saj, dhe se ai i është ankuar për bashkëshorten e tij, modelen Hailey Baldwin, njofton Insajderi.

Sic raportohet, kjo duket se ndodhi për arsye se dyshja përveç romancës disa vjeçare kanë pasur edhe një lidhje tejet të afërt me njëri tjetrin.

Tani, sipas burimeve Selena Gomez është tejet e mërzitur për ankesat e këngëtarit.

Ndërsa ai është i njohur për lidhjen e tij të ngushtë me pastorin e Hillsong, Carl Lentz, thuhet se Justin pretendoi që Hailey “nganjëherë është shumë e fiksuar me fe”.

Një burim i tha The Sun: “Selena e ka mbajtur distancën e saj nga Justin por ai kohët e fundit filloi ta kontaktonte përsëri …Ai e do shumë Hailey por ankohet ndonjëherë për të dhe Selena thotë se është e trishtuar”.

“Ai mendon se ajo është paksa e fiksuar fenë. Ai thotë se ajo e tepron”. /Insajderi.com