Juventuesi e PSG mund të shkëmbejnë Icardin me Dybala

Juventuesi e PSG mund të shkëmbejnë Icardin me Dybala

Juventues mund të ndjekë një marrëveshje shkëmbimi që përfshin Paulo Dybala duke u dërguar në PSG në këmbim të Mauro Icardi, pretendon CalcioMercato.

Juventuesi kërkon ta largojë argjentinasin Dybala dhe ta ketë Icardin në formacion.

Icardi para se të transferohet ne PSG ka luajtur disa sezone për Interin. /Insajderi.com