Juventus – PSG, gati për shkëmbimin e këtyre dy lojtarëve

Juventus – PSG, gati për shkëmbimin e këtyre dy lojtarëve

Juventus dhe PSG po mendojnë të realizojnë një shkëmbim lojtarësh në afatin kalimtar të janarit. Emre Can është i pakënaqur me situatën e tij te Juventus, pasi është kthyer në një lojtar rezervist nga trajneri Maurizio Sarri, ndaj largimi i tij në janar është i sigurt.më gjerësisht në Insporti.com.