Ka një vajzë brenda “Për’puthen” që është acaruese për Beart Rexhepin

Ka një vajzë brenda “Për’puthen” që është acaruese për Beart Rexhepin

Pas daljes nga “Për’puthen” dhe konfirmimit të lidhjes romantike, Tea Trifoni dhe Beart Rexhepi janë gati të japin intervistën e tyre të parë si çift, njofton Insajderi.

Në klipin prezantues të intervistës në “Roped With Olsi”, që ka premierën sot, Tea dëgjohet të tregojë se si ajo prezantoi gjyshin e saj me djalin që i kishte vjedhur zemrën.

Gjatë intervistës, më tej, çifti u bënë pjesë edhe një sfide ku duheshin t’i përgjigjen disa pyetjeve më pikante.

Një nga pyetjet, që dëgjohet në klipin prezantues, i drejtohet Beartit duke i kërkuar të tregonte emrin e vajzës në “Për’puthen” që e acaron atë më së shumti.

Në një tjetër moment të shkëputur, çifti dëgjohet të thonë njëzëri “Sindi”, dhe më pas qeshin. /Insajderi.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Olsi Bylyku (@olsibylyku1)