Ka pak muaj që janë bashkë, aktorja i dedikon tatuazh të dashurit?

Ka pak muaj që janë bashkë, aktorja i dedikon tatuazh të dashurit?

Gjatë fundjavës, Megan Fox dhe Machine Gun Kelly, i njohur gjithashtu si Colson Baker, bënë paraqitjen e tyre të parë si çift në American Music Awards, shkruan Refinery, transmeton Insajderi.

Fox kishte veshur një fustan të hapur jeshil, duke treguar një tatuazh të ri në klavikulë që fansat besojnë se është një dedikim për të dashurin e saj të ri.

Një përdorues sympreht në Twitter teorizon se tatuazhi shkruan “el pistolero”, që do të thotë “personi i armatosur” në spanjisht. Baker – i cili njihet gjithashtu me emrin e tij artistik, MGK, dhe një numër titujsh të tjerë – ka një prirje për pseudonime dhe, sipas adhuruesve të tij, ky është njëri prej tyre.

Image

Fox dhe Baker janë të dy fansa të mëdhenj të tatuazheve dhe para pak kohësh, aktorja kishte zbuluar se të dy kanë tatuazhe të dedikuar njëri-tjetrit.

Megjithëse dyshja janë parë së bashku në shumë raste, tatuazhet përkujtimore ende nuk ishin parë, deri mbrëmjen e eventit të ndarjes së çmimeve. /Insajderi.com