Emisioni më i ri për industrinë e shoëbiznesit, artit dhe subkulturave Review që ka nisur transmetimin në RTV Dukagjini" />

Kafeneja Jonë apo Familja Moderne? Njëri prej tyre fiton bindshëm në Review

Kafeneja Jonë apo Familja Moderne? Njëri prej tyre fiton bindshëm në Review

Emisioni më i ri për industrinë e shoëbiznesit, artit dhe subkulturave Review që ka nisur transmetimin në RTV Dukagjini çdo të shtune në oren 20:10 ka qenë i fokusuar javën që shkoi tek një historik i shkurtër i humorit kosovar, përmes rrëfimeve të aktorëve që kanë qenë dhe janë të njohur për rolet e tyre komike. 

STUPCAT në studion e emisionit REVIEW

Review – Stupcat / Historia e humorit kosovar

Review – Stupcat / Historia e humorit kosovar

Gepostet von Review am Samstag, 19. Oktober 2019


Në faqen e Review në Facebook, gjatë javës ishte leshuar një anketë për dy nga serialet më të njohura në televizionin kosovarë, “Familja Moderne” dhe “Kafeneja Jonë” duke i ngacmuar audiencën që të zgjedhin mes dy serialeve që kanë lënë gjurmë tek ta. 

Në anketën e lëshuar nga emisioni Review në faqen e saj në Facebook, kanë votuar mbi 8 mijë perdorues të rrjetit social dhe ka fituar bindshëm seriali “Kafeneja Jonë”. 


SHIKOJE EMISIONIN E PLOTE:

: