Kaka tregon golashënuesit dhe fituesin e derbit “della Madonnina”

Kaka tregon golashënuesit dhe fituesin e derbit “della Madonnina”

Legjenda braziliane, Leite Kaka, është shprehur se Milan do të triumfojë në derbi ndaj Interit.

Ish futbollisti i Milanit, madje ka parashikuar dhe shënuesit e skuadrës kuqezinj, më shumë në Insporti.com.