Kanye West kërcënon de do të nxjerr të pah sekretet e errëta të familjes Kardashian

Kanye West kërcënon de do të nxjerr të pah sekretet e errëta të familjes Kardashian

Kanye West ka kërcënuar të nxjerr sekrete të familjes Kardashian në Twitter, nëse Kim vazhdon me tendencat e saj për të e mbyllur në spital.

Këngëtari raportohet të jetë i brengosur që gruaja me të cilën është i martuar që 6 vite, por tenton të e shtrojë në spital pa lejen e tij, raporton Mirror, shkruan Insajderi.

Një burim i afërt ka thënë që Kanye po ndihet paranoik dhe është i bindur që Kim dhe nëna e saj duan ta hospitalizojnë.

“Ai ka paralajmëruar që di shumë sekrete familjare dhe se do të i nxjerr të fshehtat” ka thënë burimi.

Burimi ka shtuar se Kim është shumë e brengosur dhe se ajo dëshiron që burri i saj të marr ndihmën që i nevojitet./Insajderi.