Kardashian duket seksi e veshur me fustan të shkurtër

Kardashian duket seksi e veshur me fustan të shkurtër

Ndonëse është nënë e tre fëmijëve, ajo vazhdon të ketë forma të shkëlqyera trupore.

Ylli televiziv Kourtney Kardashian ka pozuar së fundi për revistën e njohur ‘Paper Magazine’.

Zeshkanja joshëse ka treguar këmbët seksi në një fustan të shkurtë derisa dukej mjaftë atraktive dhe në formën më të mirë të mundshme.

Ndryshe, 40 vjeçarja tash e një kohë është beqare ndërsa ka deklaruar se është e gatshme për të krijuar një lidhje.