Kate Moss befason vajzën e saj me një dhuratë speciale

Kate Moss befason vajzën e saj me një dhuratë speciale

Kate Moss befasoi vajzën e saj Lila duke i dhuruar asaj një Mini të bardhë për ditëlindjen e saj të 18-të ashtu sikur makina që kishte vozitur vetë.

Supermodelja 46 vjeçare bëri të pamundurën  për ditën e madhe të vajzës së saj, dhe Lila dukej e mahnitur kur makina po e priste jashtë shtëpisë së Kate në Londrën veriore.

Lila, e cila mbushi 18 vjeç në 29 shtator, u kap në befasi nga dhurata që i kishin bërë mamaja dhe babai i saj Jefferson Hack.

Kate duket e entuziazmuar kur pa vajzën e saj me një buzëqeshje të madhe në fytyrë./Insajderi.com

Burimi: Mirror