Keisi Medini tërheq vëmendjen me pozat nga vetizolimi

Keisi Medini tërheq vëmendjen me pozat nga vetizolimi

Keisi e ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve.

Rrjetet sociale ishin mbushur me fotografi të ndryshme të yjeve nga periudha para pandemisë, ndërsa nuk mungojnë imazhe të reja të realizuara gjatë mbylljes nëpër shtëpi.

Keisi Medini është shfaqur atraktive në fotografitë e publikuara në Instagram nga periudha e vetizolimit.

“Ky është këndi dhe koha ime e preferuar e karantinës”, ka shkruar ajo pranë postimit të fundit në Instagram.

Keisi është vajza e këngëtarit të njohur, Sabiani, ndërsa edhe ajo ka vendosur të ndjekë hapat e babait dhe të ndërtojë karrierë në muzikë.

 

 

View this post on Instagram

 

This is my favorite corner & hour of quarantine.

A post shared by CASSEY (@keisimedini) on