Kejvina nuk i lë anash asesi provokimet

Kejvina nuk i lë anash asesi provokimet

Modelja e njohur Kejvina Kthella, e cila mori famën e madhe si velina e emisionit ‘Xing’, padyshim se është një nga modelet më të ‘nxehta’ shqiptare.

Njejtë ka bërë edhe në parqitjen e fundit në llogarinë e saj në Instagram, ndërsa as këtë herë nuk kanë munguar pëlqimet dhe komentet e shumta nga ana e ndjekësve të modeles seksi.

Edhe këtë herë Kejvina arriti të marrë vëmendjen për shkak të linajve të saj ‘përvëluese’.

View this post on Instagram

❤️

A post shared by Kevina_kthella (@kejvina_kthella) on

View this post on Instagram

Dola pak ne ballkon 🤣

A post shared by Kevina_kthella (@kejvina_kthella) on

View this post on Instagram

“50% Savage. 50% Sweetness.”

A post shared by Kevina_kthella (@kejvina_kthella) on

Nga Karantina me këngë të reja