Publikohet kënga e re e Dafina Zeqirit, bashkëpunim me artistin suedez

Publikohet kënga e re e Dafina Zeqirit, bashkëpunim me artistin suedez

Vera e Dafina Zeqirit për këtë vit, nuk mund të ishte më produktive.

Këngëtarja pak kohë pas këngës me Lumi B dhe Ledri Vulën, ka publikuar projektin e saj më të ri.

Kënga “La vida” është bashkëpunim me reperin suedez Gee Dixon.

Zhanri i këngës është RnB, ndërsa videoklipi është i përzier me video reale dhe animacion.