Këngëtaret që mbajtën gjallë koncertet me twerk

Këngëtaret që mbajtën gjallë koncertet me twerk

Artin shqiptar e ka përfshirë një valë kaotike dhe këngëtarët sot po priren drejt projekteve që zgjasin pak në kohë por që janë fitimprurëse.

Që nga Dafina Zeqiri, Melinda Ademi, Tayna, Fjolla Morina dhe madje edhe Elvana Gjata e cila për një kohë të gjatë mbajti një profil serioz por nuk ia doli të mos ‘infektohej’ nga mania e mbajtjes së audiencës me tëerk.

Vajzat ndezin skenën me lëvizjet provokuese dhe veshjet që i lënë pak vend imagjinatës.

Gjurmët e Albin Kurtit dhe fëmijëria e tij

Gjurmët e Albin Kurtit dhe fëmijëria e tij Rrëfimet ekskluzive të familjarëve dhe të afërmve të Albin Kurtit.Morëm rrugën për të takuar personat që rrëfejnë për herë të parë fëmijërinë e Albin Kurtit, kësaj here nga vendi prej nga e ka prejardhjen ai, në fshatin Sukubinë të Malit të Zi.- Çfarë kishte fiksim Albin Kurti?- Pse e linte në gjysmë lojën me fëmijët e tjerë?- Cili ishte sporti dhe lënda që i pëlqente më së shumti kryeministrit në ardhje?- Pse babai i tij nuk e ndihmonte në detyrat e matematikës?Të gjitha këto do të mund t`i kuptoni në reportazhin e realizuar nga Insajderi në Sukubinë, Katërkollë e Ulqin.

Gepostet von Insajderi am Donnerstag, 31. Oktober 2019