Këngëtaret shqiptare kapen “mat” pran Neymarit dhe Mbappes

Këngëtaret shqiptare kapen “mat” pran Neymarit dhe Mbappes

Beatrix Ramosaj dhe Anxhelina Hadërgjonaj para pak javësh patën shansin të takonin nga afër dy nga futbollistët më të njohur, Neymar dhe Mbappe.

Kushërirat kaluan mbrëmjen e “Halloween-it” në një hotel luksoz në Paris dhe aty festonin edhe dy yjet e futbollit. Ato publikuan në rrjete sociale një foto në të cilën shiheshin shumë afër futbollistëve dhe më pas Mbappe publikoi të njëjtin imazh në ‘Instagram-in’ e tij. Më shumë në Insport.