Këngëtari i famshëm flet për rastin kur u deh dhe lëndoi keq këmbën

Këngëtari i famshëm flet për rastin kur u deh dhe lëndoi keq këmbën

Niall Horan, së fundmi ka lënduar keq këmbën e tij gjatë një mbrëmjeje teksa po pinte, njofton Insajderi.

Niall Horan

Ish-ylli i One Direction, zgjati të gjitha ligamentet në këmbën e tij të majtë gjatë një seance të fundit të pirjes në Irlandë – dhe e ndau këtë në  Instagram!

Niall Horan displays his injured foot

“Kisha pirë gjashtë kriklla birrë,” – tha ani në një lidhje direkte në Instagram.

“Unë isha duke ndjekur kushëririn tim, humba kontrollin dhe u rrëzova në kyçin e këmbës. Unë zgjata të gjitha ligamentet në pjesën e jashtme të këmbës sime. Kam këmbë shumë të shëmtuara se po të ishte ndryshe do i tregoja gjithë botës sa më është ënjtur”. /Insajderi.com

Niall Horan displays his injured foot