Këngëtari shqiptar kurorëzon dashurinë – i propozon për martesë aktores turke

Këngëtari shqiptar kurorëzon dashurinë – i propozon për martesë aktores turke

Këngëtari shqiptar, Bertan Asllani prej kohësh po qëndron në Turqi – dhe kjo për një arsye të fortë.

Asllani jeton me të dashurën e tij prej shumë vitesh, aktoren Hazall Senell, njofton  Insajderi.

E cifti kanë ndarë në rrjete sociale lajmin e bukur se ata po kurorëzojnë dashurinë e tyre me martëse, sepse Asllani sapo i ka propozuar aktores.

Dyshja ndanë në llogaritë e tyre në Instagram, një foto të njëjtë me mbishkrimin, “Deri në fund”.

E sa për ceremoninë e martesës, e të gjitha detajet duket se njëherë do të presin, derisa situata në botë të jetë më e sigurt. /Insajdero.com

View this post on Instagram

Till the end ❤️

A post shared by bertanasllani (@bertanasllani) on

View this post on Instagram

Till the end ❤️

A post shared by Hazal Senel (@hazallsenell) on