Keni pritur aq gjatë për atë titull, mëse i merituar

Keni pritur aq gjatë për atë titull, mëse i merituar

Një urim në drejtim të Liverpool ka shkuar edhe nga ikona e klubit, Fernando Torres.

Futbollisti ka shkruar në Instagram:

‘Urime për të gjithë në ekipin e Liverpool të cilët e fituan Premier League’.

‘Skuadër e pabesueshme, trajner i mrekullueshëm, staf i shkëlqyeshëm, por mbi të gjitha, urimet e mia më të sinqerta shkojnë për secilin mbështetës të ekipit Liverpool’.

‘Ju keni pritur kaq gjatë dhe në fund ai trofe i dëshiruar është i juaji me plot meritë’.

Fernando Torres ka luajtur tre sezone në Liverpool, 2007-2011, në 102 ndeshje dhe ka realizuar 65 gola.

Insajderi.com