Kërcënimi i Milaim Zekës pas rrahjes

Kërcënimi i Milaim Zekës pas rrahjes

Debati mes deputetit të VV-së Frashër Krasniqi dhe atij të Nismës, Milaim Zeki në një emision televiziv ka eskaluar në dhunë mes dy deputetëve.

Ofendimet që kishin filluar nga dy deputetët eskaluan më pas në dhunë. Fillimisht Krasniqi i kishte hedhur ujë në drejtim të Zekës, ndërsa Zeka e kishte goditur me shishe të plastikës.

Nga aty te dy deputet i ishin vërsulur njëri-tjetrit.

Dhuna u ndal vetëm pasi intervenuan edhe punëtorët teknik ku po ndihmon në realizimin e emisionit në Klan Kosova.

Zeka pas përleshjesh kishte filluar ta ofendoi, Krasniqin. Ndërsa përveç ofendimeve Zeka i kishte thënë se do të merren vesh pas studios.

“Majmun, mas studios merrmi vesh unë e ti”, i kishte thënë Zeka, Krasniqit.

Rrahja mes Frashër Krasniqit dhe Milaim Zekës

Momenti kur Frashër Krasniqi grushton Milaim Zekën në emisionPër më shumë: https://goo.gl/8fK8CE

Posted by Insajderi on Friday, 29 September 2017