Këshilltari i Kurtit në një postim gënjen dhe fyen gratë

Këshilltari i Kurtit në një postim gënjen dhe fyen gratë

Shkëlzen Gashi, këshilltari i Albin Kurtit, e ka ofenduar zv.kryeministrin e shkarkuar Avdullah Hotin.

Gashi derisa ka shpërnndarë një fotografi me një informacion të pavërtetë brenda saj e që lidhje me një deklaratë të Hotit ka thënë: “Përcaktohu Sabile”.

Këshilltari i Kurtit me këtë fjali nuk e ka ofenduar vetëm Hotin e LDK-së, por edhe të gjitha ato gra që mund ta kenë këtë emër, shkruan Insajderi.

Gashi në këtë postim për pos që shpërndan lajmin e rremë për 15 të vdekur, e që sipas të dhënave të IKSHPK-së janë vetëm 12, ai edhe fyen gratë./Insajderi.com