Kështu filloi ndeshja e NBA-së, pak pasi u konfirmua vdekja e Kobe Bryant

Kështu filloi ndeshja e NBA-së, pak pasi u konfirmua vdekja e Kobe Bryant

Ndeshja e basketbollit në NBA mes Denver Nuggetsit e Houston Rockets ka nisur me një minutë heshtje në nderim të legjendës Kobe Bryant, që vdiq këtë të diel në një aksident me helikopter në Kaliforni.

Lajmin e plotë dhe të detajuar mund ta lexoni vetëm në portalin sportiv Insporti.com