Kështu se keni parë, Kida në shtrat dhe e mbuluar me para

Kështu se keni parë, Kida në shtrat dhe e mbuluar me para

Këngëtarja e njohur, Kida ka zbuluar për të gjithë adhuruesit e muzikës së saj se këtë javë do të sjellë një projekt të ri muzikor

Ajo ka publikuar disa foto nga xhirimet e këtij videoklipi dhe gjithçka duket të jetë drejt fundit.

Në foto Kida shfaqet e veshur vetëm me një xhaketë lejla, në një dhomë të mbushur me para.

Gjithashtu Kida ka publikuar edhe një video të shkurtër nga projekti i ri muzikor, ku duket se kënga do të jetë baladë dashurie.

Kujtojmë se Kida përflitet edhe për një bashkëpunim ndërkombëtar me këngëtarin, Maitre Gims, megjithatë ende nuk është konfirmuar.

View this post on Instagram

This week!!! 😊

A post shared by KIDA (@kida) on